Кухні

Переваги кухні на замовлення

Кухонні меблі на замовлення, безумовно, вигідніше готової, завдяки можливості підігнати розміри, поліпшити колірну гамму, підібрати надійні і красиві матеріали. У пошуку підходящої по всім потрібним параметрам кухні під замовлення ми із задоволенням вам допоможемо.

Вибір готових конструкцій для кухні на сьогоднішній день величезний. Виробники пропонують найрізноманітніші варіанти облаштування цієї частини квартири. На ринку можна знайти як класичні варіанти кухонь, так і дуже неординарні моделі. Але навіть при такому широкому виборі далеко не всі споживачі можуть знайти саме те, що їм необхідно.

У сучасному розумінні кухня – це не тільки функціональна частина будинку, де здійснюється приготування їжі. Саме тут зазвичай збирається вечорами вся сім’я для того, щоб в теплому сімейному колі поділитися враженнями про минулий день. Кожна господиня мріє про свою, ідеальною на її погляд кухні, яка була б не тільки зручною і ергономічною, але і стильною, затишною і привабливою.У такому випадку найбільш правильним рішенням буде виготовлення кухні під замовлення, яке дає необмежені можливості для польоту фантазії і дозволяє втілити в життя найсміливіші ідеї. Широкий асортимент матеріалів, безліч колірних рішень, сотні варіантів декору і аксесуарів допоможуть створити індивідуальну, не схожу ні на одну іншу кухню, яка стане гордістю її володарів.

Незаперечні переваги кухні під замовлення

Придбати виготовлену за індивідуальним проектом, це означає розширити свої можливості для задоволення будь-яких побажань:

· Виробництво кухні під замовлення дає можливість врахувати всі потреби і переваги замовника, починаючи від висоти і ширини конструкції і закінчуючи кольором і формою ручок для шафок;

· Індивідуальний дизайн кухні створить особливу атмосферу в приміщенні і може бути приводом для гордості її володарів. Крім того, замовники зможуть самостійно вибрати матеріали для її виготовлення, поєднати в проекті кілька фактур і стилів та ін .;

· Широкий діапазон цін. Кожен клієнт може замовити меблі в доступній йому цінової категорії, а також варіювати загальну вартість в залежності від своїх фінансових можливостей. Додати або виключити який-небудь елемент кухні і, тим самим, змінити її ціну можна практично в будь-який момент.

Як створюються кухні за індивідуальним проектом

Виробництво кухні під замовлення починається з проекту, створюваного дизайнером спільно із замовником. Для цього використовуються комп’ютерні програми з 3D-моделюванням, які дозволяють врахувати всі особливості форми приміщення, його розміри, розташування вікон, дверей і т.д. Далі вирішується питання про розміщення робочої і їдальнею зон, узгоджується розміщення необхідної кухонної техніки (плити, витяжки, духовки і іншого).

На заключному етапі вирішується питання про те, в якому стилі буде виконана кухня і які для цього будуть використовуватися матеріали. Проектування кухні під замовлення за допомогою комп’ютерної програми дає можливість її побачити і оцінити ще до початку виробництва, а при необхідності можна внести зміни.

Кухня під замовлення – це максимально корисне використання кожного квадратного сантиметра приміщення, поєднання ергономіки і практичності зі стилем, комфортом і затишком. Гармонійне поєднання всіх кухонних елементів забезпечить зручність в роботі на кухні. Кваліфіковані фахівці в області дизайну і виробництва кухонних меблів допоможуть створити кухню вашої мрії і уникнути втрат як в грошовому, так і в якісному вираженні.

Наш каталог кухонь: готові вироби високої якості